Tel.: +370 613 88222

el.p. info@esparama.eu

Investicijos į žemės ūkio valdas 2024 m.

Paraiškų priėmimo pradžia: 2024-04-02

Paraiškų priėmimo pabaiga: 2024-05-31

PRIEMONĖ SKIRTA ŪKIAMS KETINANTIEMS ATLIKTI DIDELĖS APIMTIES INVESTICIJAS Į ŽEMĖS ŪKĮ ( t.y. technikos įsigijimas pastatų statyba ir/arba remontas).
ŠAUKIMO DATA: Nuo balandžio 2 d. iki gegužės 31 d.
TINKAMI PAREIŠKĖJAI: augalininkai (sodininkai, daržininkai, uogininkai, grūdininkai), gyvulininkai (mėsininkai, pienininkai).

  • ne jaunesni kaip 18 metų amžiaus ūkininkai, fiziniai asmenys, savo vardu įregistravę ūkininko ūkį ir valdą, užsiimantys žemės ūkio veikla ir (arba) valdoje pagamintų ir (arba) užaugintų žemės ūkio produktų perdirbimu, įskaitant pirminę gamybą, ir pateikimu rinkai;
  • juridiniai asmenys (savo vardu įregistravę valdą), užsiimantys žemės ūkio veikla ir (arba) valdoje pagamintų ir (arba) užaugintų žemės ūkio produktų  perdirbimu, įskaitant pirminį perdirbimą, ir pateikimu rinkai; pripažintiems žemės ūkio kooperatyvams, kurie superka ir realizuoja tik iš savo narių valdose pagamintus ar išaugintus žemės ūkio produktus arba supirktus iš savo narių jų valdose pagamintus ar išaugintus žemės ūkio produktus perdirba ir realizuoja iš jų pagamintus maisto ir ne maisto produktus, reikalavimas turėti savo vardu įregistruotą valdą netaikomas.

PARAMOS SUMA: iki 300 000 Eur arba iki 600 000 Eur, kai numatyti statybos darbai sudaro >75 % projekto vertės.
INTENSYVUMAS: iki 50 %,
•augalininkams iki 40 %
•kai ūkis iki 5 metų ir ūkininko amžius nedaugiau 40 metų + 20%
•ūkininkaujantiems vietovėse, kuriose esama gamtinių ar kitų specifinių kliūčių iki 70 %,
•gyvulininkams iki 60 %
REMIAMA: nauja žemės ūkio technika ir įranga, statybos, rekonstrukcija, kapitalinis remontas, infrastruktūra valdoje, statybinės medžiagos, konsultavimo išlaidos.
NEREMIAMA: traktoriai
PARAMO TIKSLAS: aplinkos taršos mažinimas, žemės ūkio produktų kokybės gerinimas ir komercinės vertės didinimas, investicijos į įrangą, gaminančią energiją iš atsinaujinančių šaltinių

Susisiekite su www.esparama.eu ir mes parengsime kokybišką paraišką, kuri gaus finansavimą.

Investicijos į žemės ūkio valdas 2024 m.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų